Publiczne video : AdamekTeam
Video 21-30 z 1525
Zawody rozegrano w stolicy Chile - Santiago. Wygrał Sam Bird, korzystając na wypadku Sebastiena Buemiego.
Tagi:   formuła e  chile  santiago  bird  virgin

Dodane: 28.01.2019 12:32
Czas trwania: 05:04 | Odsłon: 536 | Komentarzy: 0

Ocena: Brak ocen

Rodzaj video: publiczne
Status: Online!

Skopiuj powyższy kod i wklej na inne strony, aby pokazać innym video.

Prototyp wyścigowy Volkswagena latem 2019 roku spróbuje pobić rekord okrążenia Północnej Pętli w kategorii pojazdów elektrycznych. Samochód poprowadzi Romain Dumas, który wcześniej ustanowił nim ogólny rekord podjazdu słynnego wyścigu górskiego Pikes Peak.

Dodane: 24.01.2019 11:35
Czas trwania: 00:37 | Odsłon: 565 | Komentarzy: 0

McLaren opracował projekt bolidu F1 na sezon 2050, a także przyszłego kształtu całych wyścigów Grand Prix.

Dodane: 23.01.2019 19:28
Czas trwania: 06:38 | Odsłon: 647 | Komentarzy: 0

Wyścig Mistrzów w Meksyku. Zawody rozegrane wewnątrz stadionu Foro Sol na torze Formuły 1 imienia braci Rodriguez wygrał reprezentant gospodarzy, rajdowiec Benito Guerra. Były mistrz PWRC pokonał w finale Loica Duvala, byłego mistrza świata w wyścigach długodystansowych i zwycięzcę 24h Le Mans.

Dodane: 21.01.2019 09:16
Czas trwania: 03:18 | Odsłon: 829 | Komentarzy: 0

Zawody w Meksyku wygrał Team Nordycki, który stworzyli Tom Kristensen i Johan Kristoffersson. Legenda 24-godzinnego wyścigu Le Mans oraz mistrz świata w rallycrossie pokonali rywali z Niemiec: Sebastiana Vettela i Micka Schumachera.

Dodane: 20.01.2019 09:23
Czas trwania: 03:18 | Odsłon: 723 | Komentarzy: 0

Kuba Przygoński ukończył tegoroczny Rajd Dakar na 4. miejscu w kategorii samochodów, a Adam Tomiczek zajął 16. pozycję wśród motocyklistów. Natomiast Maciej Giemza odpadł przez awarię silnika.

Dodane: 19.01.2019 15:20
Czas trwania: 03:21 | Odsłon: 596 | Komentarzy: 0

Kierowca Red Bulla w Formule 1 lubi zasiąść do wirtualnych wyścigów. W nich też jest niegrzecznym chłopcem...

Dodane: 15.01.2019 09:26
Czas trwania: 01:00 | Odsłon: 938 | Komentarzy: 0

Zawody wygrał Jerome d'Ambrosio, korzystając na kolizji prowadzących przed nim kierowców BMW - Antonio Felixa da Costy i Alexandra Simsa.

Dodane: 13.01.2019 09:39
Czas trwania: 04:56 | Odsłon: 829 | Komentarzy: 0

Tuż przed metą odcinka specjalnego zderzyły się dwa buggy, którym jechali liderzy rajdu: Rosjanie Siergiej i Aleksandr Kuprianowie oraz Francuzi Dominique Laure i Christophe Crespo. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń.

Dodane: 09.01.2019 13:48
Czas trwania: 00:52 | Odsłon: 737 | Komentarzy: 0